All for Joomla All for Webmasters
کارت خالی
×

هشدار

Key folder in safepath unaccessible

Simbatech Air Base Extention

چاپ
  Simbatech Air Base Extention

  پروتکل simbatech Air یکی از قوی ترین تکنولوژی های بی سیم در خانه هوشمند می باشد که با بهره گیری از فرکانس های 868-915 MHz امکان انتقال سریع و امن بین دستگاه های بی سیم را فراهم می کند.

  این ماژول با اتصال به Simbatech Miniserver امکان ارتباط با تجهیزات بی سیم را به خانه هوشمند شما اضافه می سازد.

  • امکان اتصال به 128 دستگاه بی سیم
  • برنامه ریزی راحت دستگاه ها
  • پوشش و قدرت بالا با توپولوژی Mesh
  • مصرف انرژی بسیار پایین برای دستگاه هایی که از باطری استفاده می کنند.

  اطلاعات کامل تر در مورد محصول :

  مناسب برای ساختمان های در حال باز سازی یا ساخته شده

  با توجه به عدم امکان سیم کشی مجدد در ساختمان های ساخته شده یا در حال ساخت، همیشه یکی از چالش های این ساختمان ها، یافتن یک تکنولوژی هوشمندسازی ساختمان بیسیم قابل اطمینان می باشد.

  پروتکل Simbatech Air با بهره گیری از بروز ترین تکنولوژی های انتقال اطلاعات به صورت بی سیم، با امنیت بسیار بالا و سرعتی ایده آل، نسبت به انتقال اطلاعات در شبکه بی سیم خانه هوشمند شما عمل می نماید. همچنین با توجه به بهره گیری این پروتکل از فرکانس های 868 تا 915 مگاهرتز، هیچگونه تداخلی بین این سیستم با هیچ یک از سیستم های دیگر موجود در خانه شما وجود نخواهد داشت.

  ارتقا پذیری آسان

  پروتکل Simbatech Air دارای رنج وسیعی از محصولات می باشد که تقریبا امکان اجرای تمامی امکانات سیمی به صورت بی سیم را فراهم می سازد. به همین دلیل در صورتی که در خانه خود یک Air Base Extension دارید دیگر نگرانی بروز رسانی را فراموش کنید. زیرا همیشه امکان اضافه کردن دستگاه های جدید بدون نیاز به هیچ گونه تخریف یا تغییر در سیستم فعلی وجود دارد.

  7

بازنگری ها

این محصول هنوز بازنگری نشده.